Hakkımızda


Biz Kimiz?


Sizin ve dünyamız için daha yararlı olacak boyalar sunmayı taahhüt ederiz. Sizin Çevremiz için çeşitli yararlar sunan çevre dostu, su bazlı boyalar geliştirmek bu taahhüdün en önemli bölümünü oluşturur.

Yerli imkanlarla üretmiş olduğumuz ürünlerimiz, hızlı ve güvenilir üretim hizmetimiz ile iç pazar ve dış pazardaki itibarımızın sonuna kadar korunması yönündeki irademizi daha da güçlendirerek, yatırımlarımıza devam edeceğiz.

Afraze Boya
project manager

Mehmet Emin Kaçar

Fikir Sahibi

İnternet sektöründe çalışma geçmişi olan deneyimli geliştirici. Web sitesi kodlama ve reklamcılık, sosyal medya yönetimi ve çeşitli projeler geliştirerek girişimcilik gibi alanlarda aktif olmuştur.

"Küçük bir fikir, tüm dünyayı aydınlatabilir."

Ekip Üyeleri

Özellikleri Nelerdir?

Çevre Dostu

Üretmiş olduğumuz tüm ürünlerimiz; su bazlı olduğu için kokusuzdur. Düşük VOC (uçucu organik bileşik) içeriği ile insan ve çevre sağlığına zarar vermez. Atığı azdır, uygulama aletlerinin temizliği kolaydır ve tiner gerektirmez.

Güvenlik

Şehir içi ve şehir dışı karayollarında uygulamaya uygun olan projemiz; Özellikle yolu aydınlatıcı lambaların olmadığı yerlerde sürüş güvenliğini sağlayabilmesi için tasarlanmıştır. Böylelikle kazaların önüne geçmeyi amaçlanmaktadır.

Yenilenebilir Enerji

Yenilenebilir Enerji; sürekli devam eden doğal süreçlerdeki var olan enerji akışından elde edilen enerjidir. Üretmiş olduğumuz boyalarımız, uygulama alanlarında güneşten aldığı enerjiyi gece yansıtarak döngüyü sağlamaktadır.

Kalite Belgeleri

Afraze Boya; TSE, ISO 9001:2015, SGS gibi önemli belgelerle tescillendirilmiş olup, hizmet, kalite ve güvenlik gibi önemli hususlar konusunda ödün vermediğimizi, resmi sertifika ve belgelerle kanıtlanmıştır.

Yerli Üretim

Tamamen yerli ve milli kaynakların kullanıldığı projemizde amacımız;
⦁TÜRKİYE ekonomisine katkı sağlamak,
⦁Dünya genelinde TÜRK markası ile pazar oluşturmaktır.

Teknik Bilgiler

⦁Uygulama Sıcaklığı: (+5°C) - (+40°C) 
⦁Dip Kuruma Süresi (ASTM D 1640): ≤ 27 dakika